На Львівщині тренуються іноземні війська

З Великобританії, Канади та Литви

На Яворівському полігоні Львівської області проходять спільні навчання американських і українських військовослужбовців в рамках програми Fearless Guardian, повідомляє Багнет. У них задіяно близько 400 американських військових. Про це повідомив в Пентагоні командувач сухопутними військами США в Європі генерал Бен Ходжес, передає ТАСС.

"23 листопада ми почали новий етап підготовки збройних сил України, в ході якого зараз проходить навчання перший з п'яти армійських батальйонів", - сказав Ходжес.

Він зазначив, що також задіяні військові інструктори з Великобританії, Канади та Литви. В ході другого етапу планується навчити і надати обмундирування ще шести батальйонам сухопутних військ, у тому числі одному батальйону спецназу. Уряд США виділив $ 265 млн на спорядження і навчання в рамках місії.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень