На Київ-Чоп відновлюють освітлення

Про це повідомляють зі Служби автодоріг Рівненщини

Підрядною організацією ТОВ “Дорстрой Монтаж Київ” продовжуються ремонтні роботи з відновлення функціонування ліній штучного освітлення на ділянках автодороги М-06 Київ – Чоп, в межах Рівненської області.

Так, нині  відновлено освітлення на таких ділянках: с. Біла Криниця, с. Молодаво, примикання на м. Дубно, с. Тараканів (центр села), с. Підлужжя, с. Птича та в місцях концентрації ДТП, км 395 (примикання на с. Верба), км 417 с. Ситне - йдеться у повідомленні.

Неосвітленими залишаються три ділянки – перехрестя на с. Самостріли, поворот на с. В. Омеляна та с. Грушвиця.

В першому випадку це пов'язано з несправністю трансформаторних підстанцій, які зараз проходять випробування. Загалом з початку року підрядною організацією відновлено роботу освітлення з 54% початкових до 82%. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень