На Київ-Чоп відновлюють освітлення

Про це повідомляють зі Служби автодоріг Рівненщини

Підрядною організацією ТОВ “Дорстрой Монтаж Київ” продовжуються ремонтні роботи з відновлення функціонування ліній штучного освітлення на ділянках автодороги М-06 Київ – Чоп, в межах Рівненської області.

Так, нині  відновлено освітлення на таких ділянках: с. Біла Криниця, с. Молодаво, примикання на м. Дубно, с. Тараканів (центр села), с. Підлужжя, с. Птича та в місцях концентрації ДТП, км 395 (примикання на с. Верба), км 417 с. Ситне - йдеться у повідомленні.

Неосвітленими залишаються три ділянки – перехрестя на с. Самостріли, поворот на с. В. Омеляна та с. Грушвиця.

В першому випадку це пов'язано з несправністю трансформаторних підстанцій, які зараз проходять випробування. Загалом з початку року підрядною організацією відновлено роботу освітлення з 54% початкових до 82%. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень