На Рівненщині новий вид шахрайства щодо надання інтимних послуг

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області виявили новий вид шахрайства.

На кількох популярних сайтах невідомі розміщують оголошення щодо надання інтимних послуг молодими дівчатами. За вказаними номерами мобільних телефонів можна замовити жіночі втіхи у різних містах України. Для цього шахраї призначають вам зустріч в обумовленому місці, де наявний термінал одного із банків, і зазначають, що після здійснення передоплати на картковий рахунок до вас підійде замовлена вами дівчина.

Однак після перерахунку коштів мобільний номер телефону, як і жриця кохання та сплачені кошти, - поза зоною досяжності.

Працівники поліції вкотре застерігають громадян не поспішати виконувати пропозиції або вимоги незнайомців, особливо тих, що стосуються переказу коштів на мобільний телефон або банківський рахунок. А головне, якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте в поліцію. Чим оперативніше надійде повідомлення, тим більше шансів розкрити злочин.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень