На Костопільщині пройдуть "ігри патріотів"

В навчально-тренувальних іграх «Патріот» візьмуть участь місцеві школярі

13 жовтня військовослужбовці однієї з військових частин Рівненського гарнізону спільно з освітянами Костопільського району проведуть для школярів восьми шкіл військові навчально-тренувальні ігри у селі Деражне.

14 жовтня гру "Патріот" проведуть в урочищі Гутвин, що поблизу села Малий Стидин.

Участь в заході військово-патріотичного виховання візьмуть дев’ятикласники та одинадцятикласники шкіл з сіл  Малий і Великий Стидин та Малий і Великий Мидськ. Загалом, 184 школяра у складі команд змагатимуться із розбирання-збирання автомата АК-74, виконання нормативів щодо одягання засобів радіохімічного бактеріологічного захисту, метання гранати, військово-медичної підготовки та інших загальновійськових предметів.

Захід обіцяє бути видовищним і цікавим. Орієнтовний початок військової навчально-тренувальної гри «Патріот» о 14 годині 14 жовтня.

Про це повідомив підполковник Олександр ГАЙН, Регіональний медіа-центр МО України (м.Львів).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень