На Кореччині жінку пограбували «псевдонімці»

Під приводом допомоги на ремонт автомобіля через відсутність національної валюти 64-річна мешканка Корецького району позбулася майже двох з половиною тисяч гривень

Пара невідомих навідалася до приватного господарства жінки. Вони розповіли, що приїхали з Німеччини, потрапили в аварію і їм потрібні на ремонт гривні, оскільки в них вся готівка в долларах. Попросили в жінки три тисячі гривень. Жінка ж відповіла, що стільки нема, адже витратилася на лікування чоловіка. Далі пенсіонерка не може зрозуміти що з нею трапилося і каже, що несвідомо пішла до будинку, звідки винесла свої заощадження, а це 2 тисячі 450 гривень.

Незнайомці віддали господині сумочку, у якій начебто була валюта. Обоє обіцяли повернутися за годину і віддати гроші, але зникли.

Минуло більше двох годин, коли жінка запідозрила недобре і зателефонувала дочці. Тоді ж і відкрили сумочку, в якій був поролон.
За фактом шахрайства відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень