На Кореччині жінку пограбували «псевдонімці»

Під приводом допомоги на ремонт автомобіля через відсутність національної валюти 64-річна мешканка Корецького району позбулася майже двох з половиною тисяч гривень

Пара невідомих навідалася до приватного господарства жінки. Вони розповіли, що приїхали з Німеччини, потрапили в аварію і їм потрібні на ремонт гривні, оскільки в них вся готівка в долларах. Попросили в жінки три тисячі гривень. Жінка ж відповіла, що стільки нема, адже витратилася на лікування чоловіка. Далі пенсіонерка не може зрозуміти що з нею трапилося і каже, що несвідомо пішла до будинку, звідки винесла свої заощадження, а це 2 тисячі 450 гривень.

Незнайомці віддали господині сумочку, у якій начебто була валюта. Обоє обіцяли повернутися за годину і віддати гроші, але зникли.

Минуло більше двох годин, коли жінка запідозрила недобре і зателефонувала дочці. Тоді ж і відкрили сумочку, в якій був поролон.
За фактом шахрайства відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень