На Дубровиччині знову затримали старателів

У сімох чоловіків вилучили мотопомпи та інше обладнання для незаконного видобутку бурштину

Під час відпрацювання території Осівської сільради опівночі 20 жовтня працівники Дубровицького райвідділу міліції спільно із прокурором району Миколою Федорчуком вилучили поблизу села Нивецьк дві мотопомпи та обладнання для незаконного видобутку бурштину-сирцю.


Окрім того, правоохоронці виявили два автомобілі «Ніссан Патрол» та «Ніссан Навара», за допомогою яких транспортувалися мотопомпи, і сімох старателів, жителів Сарненського району.


Зі слів останніх, вони приїхали близько 17-ї години на місце події відкачувати воду для видобутку бурштину-сирцю. Однак подальшій «роботі», яка була у розпалі, завадили працівники міліції.
Як повідомив заступник начальника Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області Володимир Коркош, за частиною 2 статті 240 (порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомляє УМВС в Рівненській області.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень