На дорогах Рівненщини з'явиться 15 новеньких карет швидкої допомоги

Їх розподілять у різних населених пунктах

5 новеньких карет швидкої допомоги придбали для населення Рівненщини.

Закумулювати понад 16 млн грн на транспорт вдалося завдяки медичній реформі, повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

Де надаватимуть допомогу сучасні автомобілі - поки невідомо.

 

Є потреба у Рівному, Дубні, Корецькому, Сарненському, Демидівському та Рівненському районах.

Перевагу надаватимуть, зауважив Сергій Подолін, з урахуванням поширення коронавірусу. Адже автомобілі працюватимуть як COVID-ні бригади.

Загалом на балансі екстреної медичної допомоги є 134 автомобілі, близько двох десятків з них – у критичному стані. Тож незабаром для області придбають ще 10 автомобілів швидкої допомоги.

Кошти на них вже є.

Поки 5 нових автомобілів перебувають на реєстрації у МРЕУ.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень