На дільницях у Рівному – черги (ФОТО)

Найбільшу активність рівняни демонструють опівдні


На багатьох дільницях у Рівному спостерігають черги. Виборці, дотримуючись соціальної дистанції, очікують своєї черги, аби потрапити на дільницю й проголосувати.

Редакція Радіо Трек уже побувала на кількох дільницях і спілкувалася з головами комісії.

За їх словами, з моменту відкриття дільниць о 8 ранку людей було не багато. Більш активно виборці почали приходити для волевиявлення після 10:30.

Черги утворюються через обмежену кількість людей, які одночасно можуть перебувати на дільницях. Задля запобігання поширення коронавірусу, на дільниці пропускають таку кількість людей, що відповідає кількості кабінок для голосування.

За спостереженнями нашої редакції, у такі пікові години голосування разом з перебуванням у черзі займає не більше ніж 20 хвилин. 

Нагадаємо, що сьогодні інтерв'юери, які проводять «всенародне президентське опитування», працюють за тим же графіком, що і виборчі дільниці – з 8 до 20-ї години. Їм заборонено агітувати громадян і перебувати на території виборчих дільниць. Опитувати виборців вони мають лише після того, як ті проголосують.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що опитування, які проводяться поза виборчою дільницею після голосування, не суперечать закону України, адже в них не розкриваються персональні дані. Крім того, громадяни можуть брати або не брати участь в різних опитуваннях — це не є обов'язковим.   

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень