Суд визнав неосудним батька, який зарізав в полі 7-річного сина

Батько завдав сину понад 100 ножових поранень

 

На Чернігівщині визнано неосудним чоловіка, який жорстоко вбив свого 7-річного сина.

Про це повідомила прес-служба Чернігівської обласної прокуратури.

Згідно з інформацією, досудове розслідування завершено у резонансному кримінальному провадженні про вбивство батьком свого 7-річного сина.

Встановлено, що підозрюваний на період вчинення злочину перебував у стані неосудності.


За своїм психічним станом у теперішній час підозрюваний становить значну суспільну небезпеку для оточуючих, не може брати участь у проведенні слідчих дій та у судовому розгляді кримінального провадження. Також він потребує застосування примусових заходів медичного характеру, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 18 грудня до суду направлено клопотання про застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

На даний час до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді поміщення до закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку, - поінформували в прокуратурі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень