На будівництво, що пов’язують із депутатом Рівнеради, з’їхалися активісти і поліція (ВІДЕО)

Події другий день поспіль розгортаються на вулиці Гайдамацькій

Йдеться про будівництво на вулиці Гайдамацькій, 13-Б (колишня вулиця Струтинської). Тут триває друга черга будівництва багатоповерхівки.

Замість 4-поверхівки, як було передбачено документами на будівництво, звели 12 поверхів і продовжують будувати наступні черги. Справу щодо цього будівництва неодноразово розглядали у суді. 

Вчора сюди приїжджали представники Національного корпусу. В організації стверджують, що будівництво незаконне і триває без жодних необхідних на це документів. Кількох активістів поліція вчора затримала, проте згодом і відпустила.

Офіційну заяву з цього приводу Національний корпус опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Серед іншого, у ній  ідеться

Дійшли до компромісу, що керівник осередку Національного Корпусу Ігор Сухий поїде у відділок, щоб поспілкуватись зі слідчим і побачити обіцяні дозвільні документи.

По факту, ніякого слідчого на місці не було. І документів не було.

За цей виграний час будівельники спокійно зібрались і покинули територію.

Правоохоронці спеціально ігнорують дані незаконні діяння, а можливо у них взагалі наказ «зверху».

Ми наголошували і будемо наголошувати, що поки влада думає — МИ ДІЯТИМЕМО!
А ще, згадуючи останні події навколо Національного Корпусу: обшуки у квартирах активістів, блокування АТЕКУ.. чи не являємось ми теж на гачку?

Сьогодні на територію будівництва приїхали представники ГО «Авто Євро Сила-Рівне».

На відео з прямого ефіру, яке вели активісти видно, що будівельні роботи продовжуються і сьогодні. Представники ГО викликали поліцію. Коли правоохоронці прибули на місце, вони повідомили, що можуть лише прийняти заяву і відібрати пояснення у тих, від кого надійшов виклик на спецлінію 102. Тим часом, прибув на місце і слідчий.

Ось одне із кількох відео сьогоднішнього візиту на будівництво.

На місце приїхав і депутат Рівнеради Василь Немеш. Його видно на відео.

Чим усе завершилося – поки невідомо.

Як ідеться на сторінці спільноти, вони чекають представників будівництва для роз’яснень.

Між тим, керівник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда називає це будівництво "другим "Еліта-центром".

Про це сайт Радіо Трек писав у матеріалі «Еліта-центр»? У Рівному продають квартири у будинках без адреси, які зводять незаконно

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень