Завтра у Рівному стартує "Свято доброї казки"

Презентація виставки відбудеьтся у Музеї бурштину

Це виставка авторського видавництва книг ручної роботи “Креативна книга”. Ініціатором та фундатором  є Олена Медведєва. 

Мистецьке книготворення розпочало свою роботу у листопаді 2011 року. Сьогодні  видавництво нараховує двадцять найменувань унікальних арткниг, серед яких: вишиті, солом’яна, бісерна, плетена спицями, різьблена на дереві, мереживна, м’яка фетрова, гербарна, книга-батик, вербова, шкіряна. У колекції є  книги-іграшки: книга-криниця  “Два джерела”, праска-казка “Старовинна праска”, книга-млин “П’ять мішків”, книга-будинок “Різдвяна зоря”, книга – іграшка “ Зимові каруселі ”.

 2013 року у видавництві  “Креативна книга” був виготовлений єдиний у світі вишитий “Кобзар”, автором якого є Олена Медведєва. Створений за виданням 1840 року. Цей проект номінувався на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Музей Бурштину не лише представить відвідувачам  неповторні, недруковані рукотворні книги, а й познайомить з творчістю і мистецтвом українського народу!

Особливо цікаво буде і дітлахам, які можуть потрапили у справжню казку!

Відкритят виставки 4 лютого о 12-00 на  вул. С. Петлюри, 17, Рівненський Будинок вчених

 Вт. -  Нед.,  10.00  – 17.30 

 Вихідні – субота, понеділок

Виставка працюватиме до 20 березня 2016 р.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень