На яких вулицях Рівного знову не буде світла

Їх майже 30

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах компанія «Рівнеобленерго» буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт 2 липня буде припинено електропостачання.

з 09:00 до 19:00 – у Рівному частково на вулицях Петлюри, Миру, Словацького, Гостинна, Приозерна, Озерна, Журавлина, Досвітня, Барвиста, Дачна, Гребельна, Відрядна, Свєшкікова, Вербицького, Жуковського, Кременецька, Осипова, Карпінського, Дарвіна, Веделя, Самокиша, Відінська,  Весняна, Корнинська, Скоропадського, Чеська, Чорновола, пров.Весняний.

 

З 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в Рівненському районі частково у селах Переділи,  Новоукраїнка, Котів, В.Омеляна.

Компанія перепрошує за тимчасові незручності.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень