На українському курорті туристка провалилася в «братську могилу» для медуз

Каже, вибратися їй допомагали четверо чоловіків і в аналогічній ситуації з дитиною все могло скластися інакше

Узбережжя Азовського моря нині серйозно потерпають від навали медуз. Через це туристи влаштовують «братські могили» прямо на пляжах. В Кирилівці в одну із таких ям провалилася жінка.

Про це потерпіла Людмила Новицька повідомила у фейсбук-спільноті «Улюблена Кирилівка».

– Шановні відпочивальники, я розумію, що існує проблема з медузами, але хочеться попросити, будь ласка, не рийте величезні ями на березі і не влаштовуйте «братські могили» (присипаючи зверху пісочком!!!)

 

Вчора доросла людина провалилася до пояса, а завтра не дай Боже дитина! Повірте – смішного МАЛО! Всім приємного відпочинку! – пише жінка.

У коментарях під дописом постраждала додала, що самотужки не змогла вибратися з пастки, тож їй допомагали четверо чоловіків.

Каже, небезпека подібних ям насамперед у тому, що вони присипані піском.

Крім того, це не рятує від неприємного запаху, зауважує жінка.

Проблема з медузами

Через велику кількість медуз в Азовському морі цьогоріч на пляжах, зокрема Кирилівки, почали встановлювати спеціальні захисні сітки.

Вартість таких сіток за кордоном – кілька тисяч євро. В Україні виготовленням подібних конструкцій – поки що експериментально – займається підприємство у Бердянську.

Вартість – близько 80 тис. грн.

Фото з сайту виробника сіток проти медуз
Фото з сайту виробника сіток проти медуз

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень