Страшно навіть дивитися: У курортній Кирилівці на пляжі знайшли «кладовище медуз» (ФОТО/ВІДЕО)

«Страшний сморід» (с)

[media=193541]

У курортному селищі Кирилівка Запорізької області знайшли «кладовище медуз», через яке з'явився страшний сморід і велика кількість сміття.

Про це на своєму YouTube-каналі розповів блогер Андрій Новіков. Він зазначив, що місце з мертвими гнилими медузами знаходиться уздовж лінії прибою на Федотовій косі, передають Патріоти України.

«Тут весь берег усіяний ними. Вони, здається, на кожному міліметрі води. Запах напівзогнилих медуз теж стоїть дуже неприємний. Ця ділянка в морі встелена слизом гнилих медуз», – поділився Новіков.

За його словами, у популярних туристських місцях відповідні служби ще прибирають медуз з берега, а на Федотовій косі ніхто цим не займається, тому їх дуже багато назбиралося.

Натисніть плей для перегляду

Під цим відео є багато різних коментарів. Зокрема:

- Андрей, не купайся в этом море, тебя ждут дома.
 

- Никогда не видела столько медуз... это прямо какая то катастрофа экологическая!! Сколько погибло их. Этому должна быть причина, это не просто так...
 

- У вас в Кироловке в данный момент наблюдается нашествие медуз вида - медуза обыкновенная КОРНЕРОТ ,относящаяся к слабо жалящим медузам. Сейчас везде в мире происходит катастрофическое увеличение численности этих обитателей. Одной из причин стало ухудшение экологии океана.
 

- Так было миллионы лет до этого и так будет. Человечество исчезнет, а медузы будут жить.

- Медузы корнероты живут один год. К берегу прибивает умирающих медуз. Даже те, которые ещё плавают через время умрут из-за подошедшего срока. В этом году много рачков, которыми питаются медузы. И вода теплее. Когда вода холоднее, то больше медуз Аурелия.
 

- Я представляю какая там вонь,реально целое кладбище медуз,бррр...

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень