На Рівненщині знайшли рештки бізона, який жив тисячі років тому 

У Нобельському природному парку 

У Нобельському природному парку на Рівненщині знайшли рештки степового бізона. 

Кістки тварини виявили поблизу села Дубчиці на дні річки Прип’ять. На поверхню вдалося підняти ріг завдовжки понад 60 сантиметрів.

Науковець Чернівецького національного університету визначив, що це степовий бізон, який мешкав на євразійському континенті, і знахідці може бути десятки тисячоліть. 

Чоловік який знайшов ріг, продовжив досліджувати дно річки, та виявив інші кістки тварини, які збереглися недоторканими на дні річки. У Нобельському парку чекають, коли спаде паводок, аби детально вивчити місце знахідки артефактів.

У перспективі разом із будівництвом науково-дослідного центру в Нобельському парку заплановано роботу виставкової зали, де ці стародавні знахідки представлять як музейні експонати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень