На Рівненщині запрацювала перша в Україні соціальна сервісна служба  

Відомо, з ким працюватимуть фахівці цієї служби

У Рівненській області розпочало свою роботу головне управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Це – перша регіональна структура в Україні, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Очолила управління Юлія Шигорева, яка до цього працювала директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА.

Фахівці служби працюватимуть із сім’ями та громадянами, які перебувають у складних життєвих обставинах, з людьми похилого віку, особами з інвалідністю, бездомними та безпритульними дітьми, з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, іншими соціально вразливими верствами населення, – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА.
Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА.

Крім того, працівники служби відповідатимуть за оздоровлення та відпочинок дітей, усиновлення та захист прав усиновлених.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень