На Рівненщині запрацювала перша в Україні соціальна сервісна служба  

Відомо, з ким працюватимуть фахівці цієї служби

У Рівненській області розпочало свою роботу головне управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.

Це – перша регіональна структура в Україні, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Очолила управління Юлія Шигорева, яка до цього працювала директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА.

Фахівці служби працюватимуть із сім’ями та громадянами, які перебувають у складних життєвих обставинах, з людьми похилого віку, особами з інвалідністю, бездомними та безпритульними дітьми, з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, іншими соціально вразливими верствами населення, – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА.
Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА.

Крім того, працівники служби відповідатимуть за оздоровлення та відпочинок дітей, усиновлення та захист прав усиновлених.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень