На Рівненщині за сигналом тривоги о 5:00 підняли особовий склад поліції (ВІДЕО)

Вони пройшли понад 20 км

Марш-кидок поліцейських Вараського району: у повній бойовій готовності до будь-яких викликів.

Тактико-спеціальні навчання для особового складу територіальних підрозділів, зініційовані начальником ГУНП в Рівненській області Олексієм Камишанським, тривають. Учора вони відбулися у поліцейських Вараського районного відділу поліції та підпорядкованих йому відділеннях.

За сигналом тривога особовий склад керівництво зібрало о 5-тій ранку.

 

В повному екіпіруванні та оснащенні поліцейські, як чоловіки, так і жінки, вирушили в пішому порядку на стрілецькі полігони, подолавши в загальному понад 20 кілометрів.

Поліцейські північного району області відпрацьовували алгоритм дій під час засідки, затримання причетних до можливих диверсійних груп осіб, а також вдосконалювали навички зі стрільби із різного виду озброєння.

Тож — у повній бойовій готовності для виконання завдань, необхідних для захисту територіальної цілісності нашої держави та Перемоги над ворогом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень