На Рівненщині втопилася дитина

У річці Стир

12-річний хлопчик купався у необлаштованому для цього місці на річці Стир в смт Зарічне Вараського району. І не справившись з течією, пішов під воду.

Це сталося вчора, 18 червня, близько 14:25.

Рятувальники з водолазами підняли з води тіло дитини. 

Начальник обласної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах Анатолій Якимчук розповів, що

дитину знайшли у тому ж місці, де вона купалася. Вона потрапила у підводну яму, не справившись з течією.

 

Діти, які були тут поруч, бачили, як хлопчика затягла під воду течія.

 

Пресофіцерка Нацполіції області Катерина Загурська додала, що

діти пасли худобу і пішли купатися.

 

Хлопчика намагалася врятувати родичка, але не змогла це зробити. 

Це перший випадок утоплення дитини цього року на Рівненщині. Дорослих вже потонуло 9.

Джерело: Суспільне   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень