На Рівненщині влаштують масштабне опитування роботодавців. Аби повернути заробітчан?

В рамках проєкту «Rivne work hub»

На Рівненщині започатковують проєкт «Rivne work hub» - координаційну платформу для роботодавців та працівників.

На майданчику співпрацюватимуть роботодавець – центр зайнятості - центри професійної підготовки.

Основна ціль – популяризувати робітничі професії, повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

 - До нас часто звертаються підприємці, яким не вистачає кваліфікованих кадрів. Роботу у цьому напрямку ми уже розпочали. Відкрили на Рівненщині 25 навчально-практичних центрів, де готують професійних будівельників, майстрів деревообробної галузі, газозварювальників та інших фахівців.

 

Разом з тим, перекваліфікацією вже дорослого населення займаються Центри зайнятості. Для успішного результату ми вирішили об’єднати зусилля всіх. Експерти вже розпочали опитувати понад 800 роботодавців, аби визначити реальні потреби на ринку праці.

 

Потім, через ПТНЗ та ЦЗ, готуватимемо необхідних майстрів. Адже є попит на висококваліфіковані робітничі кадри. Бізнес дає замовлення - влада сприяє їх отриманню.

 

Люди, які навчатимуться, здобуватимуть не лише нові професії, вони матимуть робоче місце, високу зарплату, впевнене майбутнє. А це складова програми «Лелеки», над якою ми теж працюємо. Нагадаю, її ціль - забрати заробітчан на Батьківщину.

Загалом, обласна адміністрація ставить перед собою мету - зробити Рівненщину краєм, куди хочеться не лише повертатися, а й звідки не хочеться їхати.

 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень