На Рівненщині вдвічі зменшать кількість лікарень, де лікують ковідних хворих

Бо знизився рівень захворюваності

На Рівненщині майже вдвічі зменшать кількість ковідних лікарень.

Наразі в області пацієнтам з коронавірусом надають допомогу у 19 медзакладах, але показник госпіталізації суттєво знизився, завантаженість лікарень лише 11%.

Тож НСЗУ змінює маршрути госпіталізації ковідних пацієнтів і на Рівненщині залишать лише 9 ковідних лікарень, каже координаторка вакцинації в Рівненській області Олена Гандзюк:

- Заклади, де все ж і надалі надаватимуть допомогу хворим на коронавірус, обирали за кількома показниками:

 

кількість населення, яке зможе обслужити ця лікарня;

 

доступність до кисню;

 

зручність доїзду;

 

навчений персонал – кількість бригад, кількість

анестезіологів, кількість апаратів ШВЛ;

 

спроможність надання якісної медичної допомоги.

Отож, хворі на COVID-19 мешканці Рівненщини зможуть отримати допомогу у лікарні у Сарнах, Дубні, Клевані, Костополі, Здолбунові, Вараші та у трьох лікарнях у Рівному.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень