В Україні послабили карантин

Кабінет міністрів спростив також умови в'їзду в Україну

Відповідну постанову уряд затвердив 2 червня. Тепер українці та іноземці можуть перетнути кордон ще й на підставі негативного експрес-тесту на антиген, зробленого не більш як за 72 години до в'їзду, або документу, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Як і раніше, вони можуть надати негативний ПЛР-тест, зроблений не більш як за 72 години до перетину кордону, - повідомляє ВВС-Україна.

Також уряд дозволив проведення масових заходів на відкритому повітрі з умовним розподілом 4 кв. м на кожного учасника, а також в закритих приміщеннях, якщо вони будуть заповнені не більш як на дві третини.

Усі ці обмеження можна не застосовувати, якщо всі учасники та організатори матимуть негативний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, проведені не більш як за 72 години до заходу, або документ, що підтверджує повний курс вакцинації.

Кінотеатрам можна буде працювати з заповненням на дві третини, а не на 50%, як раніше. Дискотеки та інші нічні заклади зможуть знову працювати, в тому числі з проведенням святкових закладів та банкетів.

Зможуть працювати також ресторани та інші заклади громадського харчування у нічний час.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень