На Рівненщині судилися брат із сестрою: винного зобов'язали прочитати «Кайдашеву сім’ю»

Через крадіжку і погрози

Мешканця Рівненщини зобов’язали прочитати «Кайдашеву сім’ю». Днями відбулося судове засідання щодо конфлікту між сестрою і братом.

Останній, як встановило слідство, проник на територію успадкованого родичкою будинку й вкрав речі. Обвинувачений стверджував, що забрав лише своє майно – інструменти, плуг та вгортач.

Мовляв, зробив це після того, як дізнався, що сестра планує продати батьківську хату.

Своєю чергою потерпіла каже, що брат їй постійно погрожував. Суддя визнав жителя Гощанщини винним у вчиненому і призначив покарання – 1 рік іспитового терміну.

Окрім цього чоловік повинен прочитати повість «Кайдашеву сім'ю», де описані родинні суперечки.

Джерело: zaxid

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень