Хто винен у смерті дитини і мами? На Рівненщині через трагедію у пологовому розпочали розслідування

Проводять експертизи

За фактом смерті новонародженої дитини і породіллі у поліції розпочали кримінальне провадження. Нагадаємо, минулого тижня у Костопільському пологовому відділенні сталася трагедія, там під час пологів померло немовля, а через кілька днів внаслідок ускладнень після кесарського розтину померла й 35-річна жінка.

Про це ми писали тут:

Невдала операція: на Рівненщині у лікарні померла породілля і дитина (ФОТО)

Відомо, що про смерть костопільчанки до поліції повідомили родичі породіллі, а не медики.

Тож за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником у поліції проводять розслідування, у межах якого будуть проведені відповідні експертизи.

Наразі Радіо Трек очікує коментар щодо цієї ситуації  від департаменту охорони здоров’я. З власних джерел відомо, що під час вагітності у жінки були ускладнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень