На Рівненщині помер відомий пастор і громадський діяч Микола Чайка (ФОТО)

Він проводив богослужіння понад 30 років

На Рівненщині помер пастор церкви Євангельських Християн Баптистів Микола Чайка. Чоловіку було 65 років, він був активним громадським діячем у селі Посників, що на Млинівщині.

На сторінці Всеукраїнського союзу церков ЄХБ опублікували такий допис:

Він був таким пастором, який може знайти підхід до кожного. Плакав з тими, хто плаче, і радів з тими, хто радіє. Він був вимогливим і водночас дуже добрим та справедливим. Найперше він був дуже працьовитим і ставив високі вимоги до себе…

Микола Чайка

Відомо, що Микола Чайка був пастором у Посникові з 1990 року. 1998 року він став членом обласної пресвітерської ради, а 2014-го – першим заступником голови об’єднання.

Висловлюють співчуття з приводу смерті пастора і в Млинівській селищній раді. На їхній сторінці у Фейсбуці опублікований такий допис:

Микола Георгійович – активний громадський діяч Привітненського старостинського округу та колишньої Привітненської сільської ради, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.
 
Млинівський селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Млинівської селищної ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.
 
Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Миколу Георгійовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.
 
Вічна пам’ять!

Джерело: baptyst

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень