На Рівненщині помер хлопчик, який навчався у 2-му класі

Школяр помер від хвороби

На Дубровиччині померла дитина. Життя хлопчика забрала недуга. Про це повідомили на сторінці Колківської школи, пише Rivne Media.

Трудовий та учнівський колективи Колківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів висловлюють найщиріші слова співчуття родинам Черевків і Хомичів з приводу непоправної втрати, смерті сина, брата, племінника, онука Черевка Сергія Павловича, учня 2 класу.

 

Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у тяжку годину! Вічний спокій твоїй душі, миле янголятко... - написали на сторінці школи.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень