На Рівненщині покарали молоду горе-матір, через яку загинула новонароджена дівчинка вагою 1886 г

Що їй загрожує

У січні минулого року тоді ще 26-річна жителька колишнього Острозького району народила дитину, але через легковажність матері дівчинка померла.

Коли жінка перебувала на 34-35 тижні вагітності, удома в неї почалися перейми. При надії жінка була вже вшосте. Втім, на лікарському обліку не перебувала, тому й умисно не викликала «швидку». До того ж вона була п'яна.

 

З допомогою чоловіка у кімнаті, де температура була приблизно 10-14 градусів тепла, народила недоношену, але без вад розвитку дівчинку вагою 1886 г, зростом 43 см. Пуповину доньці перерізав батько, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

Після пологів жінка закутала новонароджену в рушник, поклала дитину на ліжку та пішла займатися своїми справами. Лише через деякий час одягнула доньку, а за 40 хвилин викликала «швидку». Однак врятувати немовля не вдалося. Дівчинка померла.

За рік виніс вирок горе-матері. Обвинувачену засудили до двох років умовного терміну.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень