П’яних водіїв-хабарників спіймали на Рівненщині

Їм загрожує кримінальна відповідальність

Напередодні у Вараші поліцейські зупинили автомобіль Opel Vectra, за кермом якого був 38-річний місцевий житель з ознаками алкогольного сп’яніння. Освідування показало 2,57 проміле. Для того, аби порушника не притягнули до відповідальності, він вирішив відкупитися, запропонувавши поліцейським 500 євро.

Того ж дня близько пів на десяту вечора у селі Головниця колишнього Корецького району патрульні зупинили 27-річну водійку скутера Ventus, жительку Житомирщини, яка порушила правила дорожнього руху. Під час спілкування у неї виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Втім, жінка не хотіла нести адмінвідповідальності, тому поклала патрульному у кишеню 1000 гривень.

Тепер водіям загрожують вже не адміністративні, а кримінальні відповідальності.

Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненщини

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень