На Рівненщині оголосили два конкурси. Премії – по 10 тисяч гривень

Обидва конкурси - в галузі культури

На Рівненщині оголосили приймання документів на здобуття обласної премії імені Ганни Леончук за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини.

Для довідки: Ганна Леончук - перший на Рівненщині заслужений майстер народної творчості України.

Обласна премія складає 10 тисяч гривень

Премія присуджується щороку фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам - ентузіастам, фольклорним колективам, окремим виконавцям народних пісень і музики (вокалістам, інструменталістам), народним умільцям, які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

До 1 жовтня пропозиції та матеріали на претендентів надаються управлінню культури та туризму Рівненської ОДА за посиланням.

Також оголошується приймання документів на здобуття обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука.

Для довідки: Федір Гощук - композитор, хоровий диригент, педагог, заслужений працівник культури України.

Обласна премія складає 10 тисяч гривень

Присуджується композиторам, які працюють у сфері української народної музики, керівникам, диригентам народних хорових колективів, окремим виконавцям народних пісень і музики (вокалістам, інструменталістам), які своєю діяльністю сприяють збереженню та популяризації українського народного хорового мистецтва.

Пропозиції та документи подаються управлінню культури та туризму Рівненської ОДА до 10-го жовтня за посиланням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень