Архітектора для Рівного шукатимуть... вдруге

Бо охочих поки немає 

Рівне з висоти пташиного польоту
Рівне з висоти пташиного польоту

Конкурс на посаду головного архітектора Рівного оголосять вдруге найближчим часом. Бо жодного претендента на цю посаду не було.

Тож нині в управлінні містобудування та архітектури вакантними залишаються три посади - головний архітектор, заступник начальника управління та начальник відділу генплану та розвитку міста.

Міський голова Олександр Третяк має підписати розпорядження про повторний конкурс і сподівається, що цього разу люди знайдуться:

- Це яскравий приклад того, що критикувати владу готові всі. А прийти й працювати - не хочуть. Не було у нас заявок на конкурс.

 

Це посади в управлінні містобудування та архітектури, це головний архітектор і людина, яка відповідатиме за генплан та розвиток міста.

 

Тепер буду оголошувати новий конкурс, можливо хтось не встиг податись чи не знав про ці вакансії. Поки що ми працюємо далі.

 

Ми максимально прозоро працюємо, сподіваюсь цього разу на конкурс прийдуть люди. 

Очільник Рівного Олександр Третяк
Очільник Рівного Олександр Третяк

Водночас у кулуарах Рівнеради говорять про те, що іти на посаду головного архітектора бояться.

А деякі депутати припускають, що охочих стати відповідальним за хаотичну забудову міста - немає. 

Нагадаємо, останні 5 років у Рівному не було головного архітектора. До 2016 року цю посаду обіймав Сергій Семенець. Після нападу невідомих Семенець потрапив на лікарняне ліжко і після тривалого лікування - помер. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень