На Рівненщині чоловіка, який зіштовхнув свою знайому з балкона, взяли під домашній арешт

Потерпіла – у лікарні

30-річного мешканця Костопільського району суд відправив під цілодобовий домашній арешт за те, що зіштовхнув з балкона свою знайому.

Днями у Костополі під час застілля між 30-річним чоловіком та 49-річною жінкою виник конфлікт, у результаті якого він зіштовхнув її з балкона третього поверху.

 

Потерпілу з тяжкими травмами госпіталізували, а зловмисника — затримали, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

Слідчі підготували клопотання до суду щодо обрання зловмиснику запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Однак відповідно до ухвали суду найближчі 60 діб чоловік проведе у себе вдома. 

Досудове розслідування триває. Санкція інкримінованої підозрюваному статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень