![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Випадки інфікування цією хворобою у нашій області – поодинокі
Поліомієліт виявили у 1,5-річної дитини у Рівненському районі.
Перші симптоми хвороби виявили у дитини ще 1 вересня. А вже 3 числа дитина потрапила до лікарні з симптомами парезу нижніх кінцівок, йдеться у повідомленні МОЗ.
Хворобу викликав дериват вакцинного штаму поліовірусів 2 типу. Це мутований штам поліовірусу, який походить від вакцини. Найімовірніше, що його завезли до нашої області з інших країн. Оскільки в нас цю вакцину утилізували ще у 2015 році, розповів директор обласного лабораторного центру Роман Сафонов.
Дитина, в якої виявили недугу, проживає у багатодітній родині. І у жодної дитини щеплення проти поліомієліту немає. А саме невакциновані діти до 5 років є найбільш вразливими до захворювання.
Саме тому медики наголошують на важливості щеплювати своїх дітей у ранньому віці. Адже поліомієліт не лікується та може призвести до летальних наслідків.
До слова, нині на Рівненщині є достатньо вакцини проти поліомієліту. Для того, аби зробити щеплення від небезпечної хвороби, варто лише звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Десятки іноземців-нелегалів затримали на Рівненщині: деякі з них вже встигли стати підприємцями
Мешканців 12 вулиць у Рівному залишать без світла (ПЕРЕЛІК)
Волонтери з Рівненщини продовжують піклуватися про військовиків на сході України
На Рівненщину насувається шквальний вітер. Синоптики оголосили штормове попередження
Стало відомо, чому діти з Рівненщини, які склали ЗНО на 200 балів, отримали менш як 5 000 грн премії
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК