«На подвійній швидкості і під градусом»: водія фури затримали на кордоні

Українець їхав до Польщі

У водія, зупиненого співробітниками Прикордонної служби Польщі на автомобільному переході Ягодин-Дорохуськ, вміст алкоголю в крові становив 3 проміле.

Польський прикордонник, який чергував на прикордонному переході на в’їзді з України до Польщі, помітив водія вантажівки, від якого тхнуло алкоголем. Офіцер, запідозривши, що водій може перебувати у стані алкогольного сп'яніння, зупинив його.

Занепокоєння щодо тверезості чоловіка підтвердив алкотестер, який показав, що вміст алкоголю в крові 46-річного громадянина України становить 3 проміле.

 

Водій зізнався, що вживав міцні напої.

Чоловіка у нетверезому стані було заарештовано та передано до відділу поліції Дорохуська, де продовжуватимуть розслідування. Українцеві буде пред'явлено звинувачення у кримінальній відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень