«На передовій платять добрі гроші»: гравців збірної України, які поскаржилися на низьку зарплату, присоромили

Гравці відмовляються виступати за збірну України з волейболу, вимагаючи більше грошей

Коментатор українського телебачення Віталій Волочай різко висловився на адресу волейболістів збірної України, які вимагають підвищення зарплати. Інформацію про скандал у національній команді напередодні опублікував журналіст Андрій Сіньків.

Волочай порекомендував тим гравцям, які хочуть більше грошей, підписати контракт зі Збройними силами України.

— На передовій платять хороші гроші. Топ спортсмени Україні можуть бути корисні, граючи за збірну, все.

 

Якщо ви не граєте за збірну – ви користі для України не приносите.

 

Ви нікому не цікаві, – написав Волочай у себе в Telegram-каналі.

Коментатор додав, що рішення влаштувати шантаж Федерації волейболу України – це дуже поганий вибір для Олега Плотницького, Семенюка та інших гравців.

— Дуже невчасно. Дуже відірвано від реальності України... – підсумував Волочай.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень