На Львівщині в інтернаті — спалах дифтерії: госпіталізували 7 осіб з симптомами

Обстежили понад 160 контактних

В одному з дитячих будинків-інтернатів Львівської області зареєстрували спалах дифтерії. Під час проведення планового профілактичного обстеження підопічних інтернату було виявлено у 7 з них ознаки початкової стадії дифтерії, повідомили у Центрі громадського здоров'я.

Усіх хворих госпіталізували до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.

Фахівці обстежили та відібрали матеріали для бактеріологічного обстеження у 165 контактних осіб. Також провели дезінфекцію приміщень інтернату та камерне знезараження постільних речей.

Епідеміологічне розслідування триває. 

Довідка

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Для нього характерне місцеве фібринозне запалення (переважно слизових оболонок ротоглотки) та явища загальної інтоксикації з ураженням серцево-судинної та нервової систем, нирок.

Уникнути тяжких наслідків дифтерії та спалаху цієї хвороби можна завдяки дотриманню Національного календаря профілактичних щеплень. 

З 1991-го по 1998 роки в Україні була епідемія дифтерії. Тоді захворіло близько 20 тисяч людей. Майже 700 осіб померло. В період з 2011-го по 2018 рік щороку фіксували від 2 до 8 випадків дифтерії. І в 2016 році в Києві було хворі 2 людини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень