На кордоні Рівненщини з Білоруссю - десятки силовиків в амуніції. Через мігрантів (ФОТО)

Спецоперація чи навчання?

У п’ятницю, 19 листопада, на Рівненщині силовики провели тактико-спеціальні навчання щодо забезпечення правопорядку у прикордонних районах області.

Навчання проводили під загальним керівництвом Національної поліції за визначеним сценарієм, повідомили на офіційній сторінці Держприкордонслужби у Фейсбуці.

 - Належна взаємодія та злагоджені дії різнорідних сил і засобів – запорука надійної охорони державного кордону та недопущення правопорушень законодавства в прикордонні.

 

В рамках тренування охоронці кордону в складі груп оперативного шикування спільно відпрацювали дії із затримання осіб, які незаконно перетнули державний кордон України.

 

Основна мета навчання – вдосконалення практичних дій сил та засобів різної відомчої належності щодо забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії правопорушенням під час виникнення позаштатних ситуацій, була досягнута.

Нагадаємо, у понеділок, 15 листопада, в Рівненській ОДА повідомляли, що надзвичайний стан в області поки не оголошуватимуть, адже ситуація на кордоні з Білоруссю – спокійна.

Тоді посадовці зазначали, що єдина умова запровадження надзвичайного стану – прорив мігрантів через білоруський кордон на Поліссі.

До слова, мешканців прикордонних районів Рівненської області попередили про кримінальну відповідальність за сприяння мігрантам у перетині кордону.

Фото - зі сторінки Північний кордон. Держприкордонслужба у Фейсбуці

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень