На «Авангарді» у Рівному можуть грати вже у наступному сезоні

Чекають на гроші від облради

Рівненська обласна рада досі не виділила грошей на будівництво стадіону «Авангард».

Звернутися до обласної управи із проханням виділити свою частку запропонував під час сесії Рівненській міській раді депутат Володимир Хомко.

Депутати зазначили, що йдеться про 7 мільйонів гривень. Обіцяні кошти на будівництво «Авангарду» виділили майже усі донори, окрім облради, говорить Володимир Хомко:

Є можливість дійсно здати першу чергу. Я говорив з забудовником, він готовий перекинути всі сили і до наступного сезону зробити першу чергу, аби рівненський «Верес» міг грати на цьому стадіоні.  Кондрачук, коли давав інтерв’ю на стадіоні, він сказав: «Я рішу». Хай вирішує.

Скриншот із онлайн-трансляції "Рівне 1"
Скриншот із онлайн-трансляції "Рівне 1"

Нагадаємо, що уряд планує виділити на «Авангард» 100 мільйонів гривень. За словами Володимира Хомка, це заслуга голови Рівненської ОДА Віталія Коваля.

А ось консенсусу щодо звернення до облради депутати не дійшли, тож ідею відклали.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень