Митниця на Рівненщині зібрала рекордний «урожай»

Сума, перерахована у бюджет, є найбільшою за останні 5 років

У першому кварталі 2017 року Рівненська митниця ДФС сплатила до бюджету 1,095 млрд грн. Про це повідомив начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай.

За його словами, зазвичай період з січня по березень є досить «малоактивним». Та попри це, Рівненщина у цей період перерахувала до бюджету на 321 млн грн., або на 40,3%, більше, ніж у аналогічному періоді минулого року. Ця сума є рекордною порівняно з показниками перерахувань до бюджету за останні п’ять років.

Як відзначає Андрій Чаборай, завдяки заходам, спрямованим на прискорення здійснення митних формальностей та адміністрування митних платежів, залученню нових суб’єктів ЗЕД та розширенню асортименту товарів, які поєднали з контролем бази оподаткування товарів та застосуванням мит і преференцій.

Основними бюджетоформуючими товарами у січні-березні 2017 року були: скло листове, смоли карбідні, сода кальцинована, вапняк, нитки, пряжа, тканини, резина, аміак та міндобрива.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень