ON-LINE

135 мільйонів гривень для рівненського аеропорту – міфічна сума

вівторок, 28 лютого 2017
Утім, наступного року ситуація може змінитися

У Рівненській ОДА спростували інформацію про надання 135 мільйонів з державного бюджету на модернізацію рівненського аеропорту. Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко каже, що хоча державна програма дійсно існує, та у держбюджеті на 2017 рік фінансування для нашого летовища там не передбачено, і взагалі ця сума міфічна і виникла невідомо звідки.

Зі слів Ігоря Тимошенка, рівненський аеропорт у цій програмі з 2016 року, і досі гроші не надходили, навряд чи надійдуть і цьогоріч, принаймні через те, що в рамках програми надають перевагу державним аеропортам, а наш - комунальний:

Ця суму у 135 мільйонів гривень, міфічна на сьогоднішній день. Цих коштів, скажу так, якщо бути реалістом, то їх точно не буде. Звернутися до мінінфраструктури звичайно можна, якісь кошти, там незначні, можливо. Але точно вам кажу не 135 мільйонів гривень. На наш точно, 100% гарантія ніяких коштів не закладено в державному бюджеті на цю програму, - розповів Ігор Тимошенко.  

Водночас, зі слів Ігоря Тимошенка, ситуація може змінитися з наступного року. І додав, що для бюджету нашої області, у разі фінансування з держбюджету щороку, до прикладу, по 10 млн, то від 10-ти до 30-ти відсотків спів фінансування не складало б для нашої області великої проблеми. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного