Микола Гоголь був таємним агентом?

Усі твори Миколи Гоголя  - автобіографічні. Таку думку висловив автор контраверсійної книжки під назвою «Таємний агент Микола Гоголь», Петро Кралюк. В основі книжки — авторська теза про те, що твори — це зашифрована біографія автора. Просто їх треба розшифрувати». Під цим кутом зору Петро Кралюк і розглядає гоголівські «Страшну помсту» і фрагменти другого тому «Мертвих душ», але найдетальніше досліджує «Тараса Бульбу»:

Автор додає, що друга редакція твору «Тарас Бульба» суттєво відрізняється позицією автора. У ній вона стала більше проросійською та антипольською:

Аби детальніше ознайомитися із позицією Петра Кралюка і чи Микола Гоголь справді був таємним агентом, варто прочитати книжку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень