Муляренко відкрив будівництво десятиліття у Рівному (12 ФОТО)

Дехто досі не вірить у це

Дочекаються збору урожаю і почнуть забивати палі.

Йдеться про зведення першої черги спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному. 

Будівництво офіційно стартувало сьогодні, у вівторок, 7 серпня.

Повна назва об’єкту «Універсальний спортивний зал комплексу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» на території Шпанівської сільської ради».

Загальна вартість будівництва – 310 млн гривень, з яких 50 млн вже виділили.

Гроші на спорткомплекс залучали з різних джерел, і не виключено, що з часом будівництво підтримають приватні інвестори.

А це свідчить про мінімальні ризики у питанні завершення будівництва, каже голова облдержадміністрації Олексій Муляренко:

Коли Мінрегіобуд затверджував проект, для фінансування з ДФРР, то звісно вони бачили, що цей об’єкт будуватиметься не один рік. І коли вони нам затверджували кошти на цей рік, то вони розуміли, що ми будемо просити кошти і в наступному році. Це буде перехідний об’єкт. Будівництво першої черги заплановане на 2,5 роки. Вже сьогодні ми бачимо, що об’єкт буде «плюсовий». Він приблизно за рік зароблятиме 15 млн гривень.

Для порівняння, утримання школи олімпійського резерву обласній раді обходиться у 6 млн гривень на рік.

Втім, поки влада рахує, будівельники встановлюють огорожу у полі. За тиждень-другий обіцяють завести сюди спецтехніку.

Спорткомплекс будуватиме ТзОв «Архітектурне бюро «ЯНКОР».

Фірма, кажуть, будували раніше лише малі об'єкти: школи та дитсадки. 

Будівельники працюватимуть у дві зміни.

Більше на цю тему читайте згодом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень