Можуть бути жертви: у Рівному існує загроза обвалу мостів

Це ті мости, які розташовані на вулицях Князя Володимира та Млинівській

Щоденно мостами рухаються сотні багатотонних фур, оскільки через них проходить об’їзна дорога навколо Рівного. І стан мостів з кожним роком погіршується. Уже, як розповіла депутат міськради Рівного Любов Романюк,

на одному з них – на вулиці Млинівській - просіла пішохідна зона і у ній під час дощів утворюється калюжа довжиною у зо 5 метрів, а на мосту на вулиці Князя Володимира розходяться деформаційні шви (розрізи на споруді, які знижують навантаження на її частини, чим підвищують стійкість і рівень опору до навантажень).

Втім, місто за власний кошт не може відремонтувати мости, оскільки у них два балансоутримувачі.

Розповідає Любов Романюк:

Місто утримує одну частину. А самі піки мостів (ділянки безпосередньо над залізничними коліями) перебувають на балансі Львівської залізниці. Вона зобов'язана утримувати в належному стані, ремонтувати. Поки вони перебувають на балансі залізниці, ми не можемо навіть говорити про капітальний ремонт мостів.

За словами Любові Романюк, вона вже порушувала питання щодо передачі мостів Рівному перед Львівською залізницею. І їй відповіли звідти, що на ремонт мостів, в тому числі капітальний, з 2010 по 2017 роки витратили понад 5,5 мільйона гривень. І зробили це, щоб передати їх місту на баланс. Однак передати їх місту не можуть, оскільки Кабміном не затверджено порядок розпоряджання манйом залізниці. Тож Любов Романюк підготувала повторне звернення до Львівської залізниці з вимогою негайно створити комісію із обстеження мостів та проведення їх ремонту.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: міст
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень