«Можу наробити лиха». Ухилянт попросив тюремний строк замість мобілізації: Чи можливо це?

Суд виніс вирок

В Україні засудили ще одного ухилянта. Йдеться про мешканця Вінницької області, який отримав повістку у ТЦК ще на початку війни. У березні він пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до військової служби.

Однак «бойову» повістку чоловік отримав лише у жовтні. Він мав прибути на збірний пункт 11 листопада. Але у встановлений термін призовник не з'явився.

Проте він не з'явився і вдруге. Справу ухилянта передали до суду.

На суді чоловік визнав свою провину. У своє виправдання він сказав, що ніколи не служив в армії, і буде на фронті тягарем для бойових товаришів. До того ж він морально не готовий брати в руки зброю, і може «наробити лиха» на передовій.

Оперативні новини у нашому телеграм-каналі

Тому він просить суд не відправляти його на фронт, а замінити покарання тюремним строком, але при цьому не карати його надто суворо.

Суд визнав українця винним за ст. 336 КК України (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації).

Йому присудили 3 роки позбавлення волі, але при цьому дали йому відстрочку від покарання з випробувальним строком на 2 роки.

Джерело: sud.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень