ON-LINE

Мова про гарячу воду піде, якщо рівняни заплатять за послуги

середа, 20 березня 2019
Керівництво «Рівнетеплонерго» хоче, аби гаряча вода була

Цього літа рівнянам планують подати гарячу воду. «Рівнетеплоенерго» не хоче припиняти постачання гарячої води після кінця опалювального сезону, як це робилося вже кілька років. Утім, для установи спершу треба, аби рівняни сумлінно сплачували рахунки. Нині, за словами керівника «Рівнетеплоенерго» Олександра Корчинського, споживачі платять лише за половину вартості послуг. Цього недостатньо, аби розраховуватися з облгазом:

З урахуванням пільг і субсидій, які теж сплачуються з запізненням, сплата за тепло і воду складає 50%  сьогодні. Якщо такий відсоток і залишиться, мова про гарячу воду далі не піде. Задля цього ми просимо містян розрахуватися по тих боргах, що є, а також сплачувати надалі за наші послуги.

В установі кажуть, що лише 18% оплати за послуги лишаються у «Рівнетеплоенерго». Решту – 82% вони платять газопостачальникам. Тому, якщо постачальник не отримуватиме влітку коштів за блакитне паливо – газу для нагрівання гарячої води не буде. Окрім того, для «Теплоенерго» треба гроші й для підготовки теплових мереж до наступного опалювального сезону. Зазначимо, що паралельно теплопостачальник планує переводити котельні міста з газу на тверде паливо.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
  • Загубилася собака - німецька вівчарка

    В районі Північного загубилася собака породи німецька вівчарка (хлопчик) чорно-рудого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного