Московські попи зомбували Ломаченка: відомий боксер відреагував на мовчання Ломи під час війни

Під час повномасштабної кривавої війни він до ладу і не засудив росію, і ніяк не допомагає ЗСУ

Бронзовий призер Олімпійських ігор, непереможний український боксер напівсередньої ваги Тарас Шелестюк вважає, що колишній чемпіон світу Василь Ломаченко не має своєї сильної позиції щодо протистояння з росією навіть після повномасштабного вторгнення 24 лютого.

І, на думку спортсмена, після зв'язку із московськими попами це не дивно.

В інтерв'ю для Студії боксу Віктора Ялимова уродженець Донбасу Шелестюк зазначив, що Ломаченко – хороший боксер, але слабка людина.

Тому навіть під час повномасштабної кривавої війни він до ладу і не засудив росію, і ніяк не допомагає ЗСУ, на відміну від того самого Усика чи Тараса.

— У людини більш як два мільйони підписників. Я думаю, що там третина з них – із російської федерації.

 

Він нещодавно десь висловився в інтерв'ю, начебто, навіщо мені бути головою, що говорить, навіщо мені щось говорити, це все одно не зупинить війну, мені не треба цього робити.

 

Після «рук», «голубів миру» та всього іншого про московських попів, які, напевно, зазомбували його, – це нормально, – сказав Шелестюк.

На думку Тараса, світогляд Ломаченка та його ставлення до нинішньої ситуації залежить не лише від нього, а й від його батька.

— Я думаю, що у них зовсім інша позиція з приводу України та з приводу війни, тому що нещодавно мені скинули відео, де він висловився так:

 

«Я нічого не говоритиму, тому що це все політика, це все хтось там нагорі вирішує, навіщо мені щось говорити», – сказав Шелестюк.

Ломаченко з батьком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень