Молитва за зцілення рідних від усякої хвороби і немочі

Піклуйтеся про свою сім’ю

Бережіть своїх близьких та піклуйтеся про них. Моліться за рідних, аби Бог дарував їм здоров’я та беріг від нещасть.

Дієвою є така молитва:

Господи Ісусе Христе! Ти преобразився на горі Тавор і дарував своїм учням ласку побачити світло Своєї благодаті. Тож прошу Твого заступництва та опіки у моєму житті,- житті моєї сім`ї. Віджени від мене і моїх рідних будь-які гріховні звички і немочі, щоб ми могли жити так, як Тобі, Господи, подобається.

Завдяки Твоїм Святим Тайнам Сповіді і Євхаристії преобрази наше життя. Переміни у нашій сім`ї усяку брехню на правду, наклеп на справедливість, жорстокість на доброту, непримиренність на взаєморозуміння, осуд на прощення, звинувачення на пробачення, зневагу на повагу, інтриги на примирення, роздратування на спокій, егоїзм на безкорисливість, скаргу на послух, ненависть на любов, смуток на радість, невірство на віру, відчай на надію.

Ісусе, переміни всі наші смутки і недуги в спасенну радість і здоров`я. Бо Твоє є царство і сила, і слава Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Джерело: coma.in.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень