Пірсинг у вусі для боротьби з мігренню: правда чи міф — відповідь медиків

Модний тренд проти балю

Деякі люди у пошуках полегшення від мігрені звертають увагу не лише на традиційні методи лікування, а й на нетипові поради. Серед них — зробити пірсинг у вусі: дейс або траґус. Подейкують, що він може впливати на нервові закінчення та зменшувати головний біль.

Дейс-пірсинг роблять у маленькій складці хряща всередині вуха, над слуховим проходом. Траґус-пірсинг — у хрящику, який прикриває вхід у вухо, пише ТСН. Дехто дійсно відзначає зменшення симптомів після такої процедури.

Втім, лікарі наголошують: наукових підтверджень ефективності цього методу немає, і найімовірніше йдеться про ефект плацебо.

Натомість ризики — цілком реальні: інфекції, тривалий біль, набряки, рубці та і тривале загоєння, що може тривати до пів року.

Фахівці радять не покладатися на сережку, а лікувати мігрень перевіреними методами — ліками, здоровим способом життя чи фізіотерапією.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень