

Рівненська ОВА озвучила важливе звернення до керівників громад
Під час можливих блекаутів на Рівненщині працюватиме голосовий зв'язок.
Мобільний інтернет у випадку знеструмлень може бути відсутнім, про це попереджають представники мобільних операторів в області.
Рівненська ОВА звернулась до керівників громад з закликом у випадку блекаутів надавати, за запитом, операторам зв'язку у користування генератори, які знаходяться неподалік базових станцій.
Водночас зв'язківці відзвітували, що обладнали значну кількість станцій новими літієвими акумуляторами. Пункти зв’язку забезпечені дизельними або бензиновими стаціонарними генераторами. Мають вони й мобільні оператори на випадок екстрених ситуацій.
Нагадаємо, торік у жовтні, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації під час перевірки окремих областей і Рівненщини зокрема, виявила, що мобільні оператори не витримають блекаутів, якщо вони триватимуть 3 доби.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українська вчителька отримала «розрив свідомості» від зарплатні у Німеччині
В Україні хочуть ввести жорстку заборону в магазинах: що не можна буде купити
Які цифри у даті народження означають, що на вас чекає велике щастя в особистому житті?
Під захистом Всесвіту: 4 знаки Зодіаку, яких буде супроводжувати удача весь 2025 рік
Поціловані удачею: жінкам під цими знаками Зодіаку щастить від народження
Чому не можна залишати увімкненим інтернет на смартфоні: 2 речі, про які забувають
Чому росія вже не ставить собі за мету занурити Україну у блекаут
В українців навіть з кнопкових телефонів можуть списати кошти: назвали причини
Страшніше, ніж ракетні удари: що насправді стоїть за атакою росіян на Київстар?
В СБУ повідомили, коли повернуть домашній інтернет від Київстар
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415