«Мобілізовані» з «ДНР» воюють як «вантаж 200» та з «музейними експонатами» у руках

Вони планують якнайшвидше втекти з війни

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Головне управління розвідки Міністерства оборони України перехопило телефонну розмову військовослужбовця з так званої «ДНР». Під час розмови він розповів про плани його підрозділу піти з позицій до кінця травня.

За словами військовика, всі хто знаходиться з ним поруч на позиціях після 26 травня збираються «валити», разом з ними піде комбат та полковник зі штабу. Все через те, що у зону бойових дій їх привезли неофіційно та ще й без відповідного спорядження:

Ми перетнули кордон як «вантаж 200». Нас тут навіть немає. Тому, якщо скажуть що дезертир, іди ти на х… Мене тут немає. Доведи зворотне. Ми ж, типу, добровольці. А насправді добровільно-примусово.

 

У нас є «мосінки» (гвинтівки Мосіна), це снайперські гвинтівки, 43-го року. На них росіяни дивляться, навіщо це вам? Це ж музейний експонат. Нас називають «святі». Ми питаємо «чому»? Вони кажуть, ви ж ходите без обмундирування, без каски. Чеченці називають м’ясом, – поділився військовик.

Він додав, що з-під Харкова нещодавно привезли близько 400 таких самих «вояк»:

Тільки відкрились двері потяга, всі хто куди. Всі «замишились», щоб їх далі нікуди не відправляли.

Один зі знайомих «ДНРівця», що нещодавно повернувся з-під Харкова, збожеволів.  Тож єдине бажання військового – якнайшвидше піти з війни та не повертатися.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень