

Детальне пояснення від поліцейського
Представники Національної поліції отримують звернення від військкоматів щодо ухилянтів, і лише доставляють таких людей до ТЦК та СП. А розшукують людей лише після внесення даних до інформаційної системи.
Про це Радіо Свобода розповів начальник Департаменту превентивної діяльності НПУ Максим Ахрамєєв.
Він наголосив, що такий механізм врегульовано постановою Кабінету міністрів, де передбачено звернення.
- Таке звернення надсилається до підрозділів Нацполіції, далі поліцейські вносять інформацію до єдиного обліку інформаційної підсистеми Нацполіції і починають перевірку.
Після встановлення таких осіб ми доставляємо – виключно доставляємо – до найближчого ТЦК та СП з метою з’ясування всіх обставин та складання адміністративного протоколу уповноваженим офіцером ТЦК згідно зі статтею 210 КУпАП, – зазначив поліцейський.
За словами правоохоронця, вже у військкоматі встановлюються обставини неприбуття за повісткою та складається постанова про адміністративне правопорушення.
Якщо людина, щодо якої винесена постанова, може довести поважні причини неприбуття, то адміністративна справа закривається. В іншому ж випадку їй загрожує накладення штрафу.
- Складається протокол уповноваженим офіцером ТЦК та СП, де зазначається час та місце розгляду справи по суті. І коли особа прибуває, або одразу на місці, виноситься постанова.
Якщо особа не з’явилася по повістці з поважних причин, то постановою закривається адміністративна справа, – пояснив Ахрамєєв.
Крім цього, він додав, що якщо особа не має можливості довести, що вона не з’явилась із важливих причин, то складається постанова про накладення адміністративного штрафу.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
«Це коли такі правила з'явилися?»: люди незадоволені «нововведенням» ПриватБанку
Знають тільки одиниці: коли після Великодня можна працювати на городі?
Мобілізація в Україні: хто повинен з’явитися в ТЦК з 1 квітня без повістки?
Одну категорію чоловіків можуть примусово доставляти до ТЦК
Мобілізація чоловіків з трьома неофіційними дітьми: що загрожує таким ухилянтам?
Мобілізація в Україні: хто має явитися без повістки в ТЦК вже з 1 квітня?
Посилення «вуличної» мобілізації: У ТЦК назвали несподівану причину
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415