«Мобілізація дідусів»: Чи почнуть призивати до ЗСУ чоловіків, віком до 70 років

Це можливо

Фото - odessa-life

Депутати Верховної Ради розробляють законопроект щодо підвищення мобілізаційного віку до 70 років. У ЗСУ оцінили ініціативу парламенту та вказали на її недоліки.

Офіцер резерву Повітряних Сил ЗСУ Андрій Крамаров розкритикував намір народних депутатів підвищити вікову межу для чоловіків у ЗСУ. Він заявив, що новий проект закону ВРУ не тільки не потрібен, він штовхає нас у неправильний, згубний напрямок. Військовий експерт наголосив, що в Україні багато молодих людей, які можуть захищати Батьківщину.

- Щодо підвищення призовного віку до 70 років – це для мене особисто навіть не батьки, а дідусі. Мобілізація громадян такого віку – це абсолютно неправильно.

 

Так, у нас немає певної, скажімо, таблиці, в якій все розписано відповідно до віку. Але реакція, аудіовізуальні засоби спостереження кожної людини також відрізняються з віком, каже Андрій Крамаров.

Представник ВСУ нагадав, що молодому чоловікові легше нести службу, аніж тому, хто вже у літньому віці. При цьому він розуміє, що є багато українців 60+ з серйозним досвідом участі у бойових діях. Проте йдеться не про загальний віковий зріз.

Такі люди дійсно накопичили знання, які стануть у нагоді на полі бою, і можуть зробити більше, ніж їхні молоді побратими.

Але Крамаров зауважив, що чоловіків віком до 35 років можна набагато швидше підготувати до служби та навчити користуватися новими засобами озброєння.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень